FOGT-TAK
FOGT-TAK


IVECO

Samochody serii Daily i Turbodaily firmy IVECO są pojazdami o masie całkowitej od 3,5 do 6 ton. Są dostępne w ponad 500 możliwych konfiguracjach zbudowanych na podstawie 12 modeli i 6 wersji podstawowych, wyposażonych w silniki wysokoprężne z wtryskiem pośrednim lub bezpośrednim.

Do wyboru są wersje z tylnymi kołami pojedynczymi lub bliźniaczymi. Auta mają wzmocnioną konstrukcję podwozia i szeroki zakres ładowności dzięki wysokiej obciążalności osi. Dużą przestrzeń ładunkową mają furgony o rozstawie osi 3950 (długość wewnętrzna 4530 mm; szerokość - 1820 mm; wysokość - 1930 mm).

Wysoki dach, mocny i lekki, ma kształt zwiększający aerodynamikę pojazdu. Duże zewnętrzne lusterka wsteczne, zamocowane na tłumiących dragania podwójnych wspornikach, zapewniają dobrą widoczność do tyłu. Tylne dwuskrzydłowe drzwi, sięgające dachu, umożliwiają łatwy dostęp do całego przedziału ładunkowego, nawet w wypadku towaru na paletach, ładowanych za pomocą wózków widłowych. Szeroki stopień boczno-tylny ułatwia wchodzenie do przedziału.

Pojemność ładunkowa furgonu - 16 m³
Ładowność - 3,5 tony
Cena za 1 km - 1,60 zł