FOGT-TAK
FOGT-TAK


Firma nasza jest firmą rodzinną istniejąca na rynku Świnoujskim od 1976 r. Daliśmy się poznać jako bardzo solidny partner w realizacji inwestycji i remontów budownictwa ogólnego otrzymując doskonałe referencje od szeregu liczących się w rejonie inwestorów.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, współpracując z liczącymi się biurami projektowymi wdrażającymi najnowocześniejsze technologie. Specjalizujemy się w docieplaniu budynków, tynkach gipsowych mokrych, tynkach specjalistycznych (cienkowarstwowych), systemach izolacji poziomych i pionowych. Wykonujemy stany surowe obiektów, roboty wykończeniowe oraz instalacyjne branży sanitarnej i elektrycznej w najnowszych i sprawdzonych technologiach.

Praca w tych systemach sprawia nam ogromną przyjemność, a inwestorom zadowolenie z jakości, skuteczności i estetyki wykonanych prac, co owocuje nowymi kontraktami.

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy w Świnoujściu szereg obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, koszarowych.

DO NASZYCH NAJWIĘKSZYCH OSIĄGNIĘĆ NALEŻY:

  • budowa budynku handlowo-usługowego pięciokondygnacyjnego w, Świnoujściu przy ul. Bohaterów Września 5 w terminie dwunastu miesięcy,
  • realizacja kolejnych dwóch obiektów mieszkalno-usługowych o łącznej powierzchni 2500 m2,
  • przebudowa domu wczasowego z lat 70-tych "Piast" na nowoczesny apartamentowiec,
  • przebudow domu wczasowego Willa DOROTA, ul. Nowowiejskiego,
  • docieplenie dwóch wieżowców mieszkalnych, ul Gdyńska 23b i c,
  • docielpenie bloku miszkalnego, ul Staszica,
  • remonty kapitalne ponad 80 lokali mieszkalnych wykonanych dla Wojskowej Agencji Mieszkaniowej.

Jako Firma, której atutami są nowoczesne technologie, doskonała jakość i terminowość realizacji kontraktów szczycimy się młodą załogą świetnie przygotowaną i realizującą się przez doskonale przygotowany menagement rozumiejący zasady gospodarki rynkowej posiadający certyfikaty szeregu czołowych firm produkujących materiały budowlane, instalacyjne takich jak: KNAUFF, RIGIPS, DRYVIT, ALTLAS, BOLIX, BUHNE AND SOHNE, BRAS, SCHONBURG, DEITERMAN, MAPEI, VIESSMAN, MARLEY, HERMAN.

Dysponujemy również doskonałym zapleczem technicznym, w którego skład wchodzą między innymi: samochody transportowe i dostawcze, ciężarówki, koparko-spycharkę oraz inne specjalistyczne maszyny wykorzystywane w budownictwie.

Jesteśmy otwarci na współpracę i podejmowanie wspólnych działań w realizacji zadań dla budownictwa.

Roman Fogt